Dni Otwarte UP - relacja

W dniu 20 marca 2013 roku na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym odbyły się Dni Otwarte. Koło Naukowe "Bibliolog" reprezentowało Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa. Nasi studenci wraz z pracownikami Instytutu przygotowali wiele atrakcji m. in.:

• Warsztaty z tworzenia bibliografii (jak najbardziej potrzebne tegorocznym maturzystom do stworzenia poprawnej bibliografii prezentacji maturalnej);
  • Prezentacja na temat koncepcji biblioteki jako „trzeciego miejsca”;
  • Prezentacja działalności Koła Naukowego Bibliolog;
  • Projektowanie własnego wnętrza biblioteki (na tablicy multimedialnej);
  • Wykłady popularyzatorskie (m. in. o Krakowie jako mieście książki i bibliotekarskim świecie w Hollywood - za co serdecznie dziękujemy dr Grzegorzowi Nieciowi, dr Beacie Langer i dr Sabinie Kwiecień).

Cóż, Dni Otwarte udały się znakomicie – mamy nadzieję, że przekonało to wielu maturzystów do studiowania na naszym kierunku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Galeria

Jolanta Wnęk