Festiwal Nauki i niespodzianki!

Już niewiele dni zostało do XIII edycji Festiwalu Nauki, który co roku odbywa się narynku w Krakowie. Tradycyjnie bo od 2004 roku w wydarzeniu tym bierze udział Studenckie Koło Naukowe „Bibliolog”. Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu będą „Oblicza wody”. SKN „Bibliolog”, oprócz tradycyjnego stoiska z atrakcjami dla małych i dużych przygotował także warsztaty dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4, które odbędą się już w krótce. Wtedy także, zdradzimy troszkę więcej szczegółów.

W ramach przygotowań do Festiwalu Nauki, dnia 24 kwietnia członkowie Koła uczestniczyli w warsztatach na których pod okiem dr Agnieszki Fludy-Krokos uczyli się wykonywania linorytów. Tego dnia mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze, że wykonanie tego typu ozdób za pomocą dłut wcale nie jest proste i trzeba się do tego dobrze przyłożyć. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska dnia 17 maja! Czeka na Was mnóstwo atrakcji!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów: Galeria

Urszula Dulęba

2013 Apr 28