Noc z kulturą hiszpańską

23 kwietnia na Uniwersytecie Pedagogicznym odbyła się „Noc z kulturą Hiszpańską” zorganizowana przez Bibliotekę Główną UP i krakowski oddział Instytutu Cervantesa. W programie znalazły się m.in. wykłady dotyczące historii i literatury kraju Półwyspu Iberyjskiego. Nie zabrakło także pokazów flamenco oraz warsztatów dla dzieci. Finałem wieczoru był koncert zespołu Aire Andaluz. Organizatorzy zadbali także o gości o mocnych nerwach i zorganizowali filmową noc kina grozy.

Swoje miejsce w całej imprezie odnalazł także „Bibliolog”. W ramach wydarzenia, na naszym stoisku udekorowanym w klimatach hiszpańskich, można było m.in. zobaczyć prezentację multimedialną o bibliotekach w Hiszpanii, a także wziąć udział w quzie z wiedzy o Hiszpanii. Koło miało doskonałą okazję by się zaprezentować i tym samym promować swoją działalność.

Zapraszamy do oglądniecia zdjęć: Galeria

wiceprezes SKNB Agnieszka Byra