III Przegląd działalności Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego

Już po raz trzeci Klub Studencki "Bakałarz" zorganizował Przegląd działalności Studenckich Kół Naukowych. W tym roku odbył się on 10 czerwca w siedzibie Klubu. Udział w nim wzięło 16 Kół Naukowych. Nie mogło również zabraknąć przedstawicieli "Bibliologa". Prezentację multimedialną o naszej działalności przygotowała i przedstawiła Paulina Knapik. Zostały zaprezentowane osiągnięcia z ostatniego roku akademickiego. Było wiele ważnych wydarzeń, które zostały wspomniane i udokumentowane fotografiami. Nie sposób było jednak o wszystkim szczegółowo opowiedzieć, ponieważ organizatorzy przewidzieli tylko 10 minut na wystąpienie.

Mimo tak krótkiego czasu udało się pokazać naszą rozległą i intensywną działalność. Po kilku godzinach zakończyły się wystąpienia przedstawicieli Kół, a jury w składzie: Prorektor ds. Studenckich - prof. UP dr hab. Jan Suchanicz, Kierownik Biura Promocji i Karier – p. Piotr Kciuk i Kierownik Klubu „Bakałarz” - p. Grzegorz Dubiel udało się na naradę. Po kilku minutach oczekiwania ogłoszono wyniki. Z radością przyjęliśmy informację, że SKN "Bibliolog" otrzymało wyróżnienie i 500zł na działalność statutową. Nagroda ta przyczyni się realizacji nowych projektów oraz do dalszego rozwoju naukowego. Docenienie naszych starań jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych działań.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć: Galeria

Paulina Knapik